Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

 

ZPRACUJEME PRO VÁS KOMPLETNÍ NÁVRH NA POVOLENÍ ODDLUŽENÍ

Insolvence, neboli platební neschopnost, je neschopnost dlužníka splácet své závazky i přes snahu dlužníka splácet svůj dluh věřiteli. V tomto případě pro Vás můžeme vypracovat návrh na oddlužení, tzv. "Osobní bankrot".

Oddlužení, dle insolvenčního zákona, je určeno pro dlužníky-nepodnikatele, kteří jsou schopni a ochotni svým věřitelům ve splátkách po dobu nejdéle 5 let uhradit alespoň 30 % jejich pohledávek. Možnost oddlužení dává tak dlužníkovi novou šanci, že po uhrazení alespoň 30 % závazků (příp. i méně, pokud věřitelé budou souhlasit) je dlužník osvobozen od placení zbytku závazků a dostává se tak z insolvence.

Nesmí se však jednat o podvodný záměr dlužníka, který musí splnit určité podmínky! Oddlužení není určeno pro řešení podnikatelských dluhů, posuzujeme nejen to, zda je dlužník v době podání návrhu na povolení oddlužení nepodnikatel, ale také jaká je povaha dluhů.

Zajistíme Vám kompletní zpracování "Návrhu na povolení oddlužení"
Okamžikem schválení se vaše dluhy již dále nenavyšují,exekuce se zastaví
Využijte zákonné možnosti se oddlužit !
Zbavte se insolvence efektivně

 

 

 

Vytvořit poptávku

Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Máte otázku?